Amsterdamo centras

Jei norite iš arti susipažinti su gražiausiais Europos miestais, į savo kelionių planus tiesiog privalote įtraukti Amsterdamą. Nyderlandų sostinė yra vienas įspūdingiausių Europos miestų. Amsterdamas gali vadintis tikru turistų rojumi – liberalus ir spalvingas miestas, turistus žavi išskirtine kultūra, audringais vakarėliais, daugybe lankytinų objektų, nuostabaus grožio architektūra ir daugybe kitokių pramogų. Atvykę į Amsterdamą, tikrai daug laiko praleisite miesto centre. Amsterdamo centras yra istorinis miesto rajonas, kuriame įsikūrę ne tik daugiausiai viešbučių ir restoranų, bet ir daugiausia istorinių monumentų bei įvairiausių lankytinų vietų.

Miesto centras Amsterdame yra pats populiariausias ir judriausias miesto rajonas. Turistų, šioje miesto dalyje, netrūksta visus metus – čia įsikūrę daugiausiai lankytinų miesto objektų. Keliautojai didžiuliais srautais traukia į Amsterdamo centrą, norėdami pasigrožėti ne tik autentiška architektūra, bet ir apsilankyti viename iš daugelio žymių Amsterdamo muziejų. Kaip ir daugumoje Europos miestų, Amsterdamo centre yra įsikūrę daugiausiai lankytinų miesto objektų. Vieni įdomesnių objektų Amsterdamo centre – kanalų žiedas, Dam aikštė ir raudonųjų žibintų kvartalas.

Audringiausi ir linksmiausi vakarėliai mieste, žinoma, vyksta Amsterdamo centre. Centriniame Amsterdamo rajone įsikūrę daugybė barų, naktinių klubų, nuolat vyksta įvairūs koncertai ir renginiai. Keliautojai, norintys pasinerti į siautulingą Amsterdamo vakarėlių kultūrą, savo nuotykius be abejonės turi pradėti miesto centre!

Kainos Amsterdamo centre gali pasirodyti aukštesnės, nei visame likusiame mieste. Kainos Amsterdame aukštos visur, tačiau kavinės ir restoranai Amsterdamo centre – tikrai brangesni. Tas pats galioja iš viešbučiams. Amsterdamo centre esantys viešbučiai – gerokai brangesni nei tie, kurie įsikūrę toliau nuo centro.

Amsterdamo miesto centras nesunkiai pasiekiamas iš visų miesto dalių. susisiekimas su centru puikus, taigi visai nesvarbu kur gyvensite – tikrai lengvai pasieksite miesto centrą.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo