Amsterdamo kanalai

Šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio, nuolat plūsta į Amsterdamą, norėdami susipažinti su miesto kultūra ir pasinerti į išskirtinį Amsterdamo gyvenimo ritmą. Amsterdamas yra tikras turistų rojus: miestas yra labai liberalus ir spalvingas, turizmas Amsterdame išvystytas bene iki tobulumo, o daugybė įdomių lankytinų vietų užtikrina, kad atostogos Amsterdame bus turiningos ir nepamirštamos. Ką pamatyti Amsterdame tikrai yra – miestas alsuoja istorija ir kultūra, o vietiniai gyventojai pasistengė, kad istoriniai miesto monumentai ir muziejai, išliktų autentiški, įdomūs ir patrauklūs visiems turistams. Į Amsterdamą daug kas keliauja dėl audringų vakarėlių, tačiau įdomus miestas ir išskirtinis Amsterdamo  gyvenimas lenkia daugumą Europos miestų.

Amsterdamo kanalai

Amsterdamas tikrai ne veltui yra vadinamas Nyderlandų Venecija. Kanalų sistema Amsterdame yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir vilioja tūkstančius turistų aplankyti miestą. Šimtai kilometrų kanalų driekiasi per visą miestą, dalindamas Amsterdamą į daugiau nei devyniasdešimt salų. Miestas gali pasiirti įspūdingu skaičiumi tiltų – mieste jų yra daugiau nei pusantro tūkstančio !

Mieste yra keturi pagrindiniai kanalai: Herenracht, Singel, Kreizersgracht, Prinsengracht. Kiti trys kanalai mieste iškasti septynioliktame amžiuje – tai Nyderlandų "aukso amžius“. Kai kurie kanalai nuo seno tarnavo, kaip apsauginės miesto sienos.

Pasiplaukiojimas Amsterdamo kanalais yra labai populiari pramoga turistams. Tai yra unikalus ir linksmas būdas, pamatyti miestą taip, kaip niekada nepamatysite vaikščiodami gatvėmis. Pasiplaukioti Amsterdamo kanalais galite įvairiomis valtimis – nuolat vyksta privatūs ir atviri turai turistams. Pasiplaukiojimo Amsterdamo kanalais kainos įvairios – viskas priklauso nuo to, kur ir kada pasiplaukioti norėsite.

Kelionės į Amsterdamą – nuostabus būdas turiningai praleisti savo atostogas. Nyderlandų sostinė yra tikras turistų rojus – nepraleiskite progos leistis į nepamirštamą kelionę.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo