Amsterdamo universitetas

Amsterdamas – vienas įspūdingiausių Europos miestų, kasmet pritraukiančių daugybę turistų iš viso pasaulio. Turistai itin mėgsta keliones į Amsterdamą, dėl daugybės miesto lankytinų objektų, istorinių monumentų, unikalių miesto įdomybių ir linksmybių. Tačiau labai daug kas renkasi ne vien keliauti į Amsterdamą – daugybė žmonių nori šiame mieste kurti savo gyvenimą. Liberalus ir spalvingas miestas traukia žmones iš visos Europos. Viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios tiek daug jaunų žmonių nori gyventi Amsterdame yra puikusis Amsterdamo oro uostas.

Amsterdamo universitetas, buvo įkurtas dar ankstyvajame septynioliktame amžiuje ir nuo įkūrimo vardą pakeitė net keletą kartų. Amsterdamo universitetas yra vienas iš trijų seniausi Nyderlandų universitetų, taip pat yra vienas didžiausių universitetų visoje Europoje.

Universitete mokosi daugiau nei 31 tūkstantis studentų iš viso pasaulio – aukštojo išsilavinimo Amsterdamo universitete, nori siekti šimtai tūkstančių studentų kasmet. Tačiau, aukšti priėmimo standartai ir sunkus mokymosi lygis lemia tai, kad universitete mokytis gali ne visi.

Amsterdamo universitetas labai didžiuojasi tuo, kad užaugino net šešis Nobelio premijos laureatus ir penkis Nyderlandų ministrus pirmininkus.

Amsterdamo universitetas gali didžiuotis užauginęs šešis Nobelio premijos laureatus ir penkis Nyderlandų ministrus pirmininkus.

Amsterdamo universitetas turi keletą fakultetų. Populiariausi universiteto fakultetai yra humanitarinių mokslų, ekonomikos ir verslo, socialinių ir psichologinių mokslų, mokslo, teisės, medicinos ir odontologijos fakultetai.

Kiti Nyderlandų bei Amsterdamo universitetai:

  •   VU university Amsterdam;
  •   University of Groningen;
  •   Leiden university;
  •   Maastricht university;
  •   Radboud university Nijmegen;
  •   Ultrecht university;
  •   Ir kiti.

Amsterdamo universitetas yra įsikūręs pačiame miesto centre ir sukuria išskirtinę miesto atmosferą. Amsterdamas yra labai liberalus ir kosmpopolitiškas miestas. Prie to, be abejonės, labai prisidėjo Amsterdamo universiteto studentai ir darbuotojai.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo