Amsterdamo viešasis transportas

Amsterdamas – turistų labai numylėtas miestas. Liberalus ir spalvingas, Amsterdamas yra tikras turistų rojus! Jaukus miestas keliautojus vilioja daugybe lankytinų objektų, išskirtine miesto istorija ir audringomis pramogomis. KĄ veikti Amsterdame ras kiekvienas – visai nesvarbu ar norite ramių, ar pašėlusių atostogų. Amsterdamas yra labai modernus miestas, o turistai jame susigaudys labai lengvai. Visai nesvarbu, kurioje miesto dalyje įsikursite – viešojo transporto pagalba, nesunkiai pasieksite bet kurį tašką mieste!

Viešasis transportas Amsterdame

Keliaujantys į Amsterdamą, iš anksto turėtų pasidomėti, koks viešasis transportas jums bus reikalingas. Pasidomėkite, kokioje vietoje bus jūsų viešbutis, koks viešasis transportas bus reikalingas, norint pasiekti miesto centrą ir įvairius lankytinus objektus. Jei gyvensite arti centro – viešuoju transportu turbūt teks naudotis retai, tačiau jei jūsų viešbutis bus nutolęs nuo Amsterdamo širdies – geriau iš anksto pasidomėkite, kaip pasieksite jums įdomias vietas.

Viešojo transporto pasirinkimai Amsterdame yra net keli. Dienos metu, Amsterdame važinėja autobusai, tramvajai ir metro. Jei po vakarėlių ar ilgų pasivaikščiojimų centre, teks į viešbutį grįžti naktį – galėsite saugiai ir patogiai keliauti naktiniais autobusais.

Vienkartinis viešojo transporto bilietas kainuoja apie tris eurus. Naktį, už autobusus mokėsite dar daugiau – beveik keturis eurus. Norėdami sutaupyti, nusipirkite Amsterdamo miesto kortelę. Kortelę turintys keleiviai, viešuoju transportu gali naudotis nemokamai. Kortelę galite nusipirkti 24, 48 arba 72 valandoms. Jei Amsterdame viešėsite ilgesnį laiką, Amsterdamo miesto kortelę galėsite nusipirkti ir savaitei.

Viešasis transportas Amsterdame įrengtas labai patogiai – nesunkiai pasieksite bet kurį miesto tašką. Viešojo transporto kainos Amsterdame nėra mažos, tačiau sutaupyti būdų tikrai yra! Keliaudami į Amsterdamą, iš anksto pasidomėkite, koks viešasis transportas bus jums reikalingas – taip sutaupysite daug laiko ir išvengsite nesusipratimų.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo