Kainos Amsterdame

Olandija yra viena turtingiausių Europos šalių. Amsterdamas – išskirtinis miestas, kasdien pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Amsterdame kultūra ir menas susilieja su audringomis linksmybėmis – tai ideali vieta atostogoms ir įdomioms kelionėms. Pigios kelionės į Amsterdamą – tikrai įmanomos, nors kainos Amsterdame tikrai nėra mažos. Vidutinis atlyginimas už darbą Amsterdame yra gerokai didesnis, nei Lietuvoje, taigi visai ne keista, kad kainos Amsterdame yra gerokai aukštesnės nei Lietuvoje. Keliaudami į Amsterdamą, iš anksto pasidomėkite įvairiomis kainomis ir atidžiai planuokite savo kelionės biudžetą.

Maisto kainos Amsterdame

Atvykę į Amsterdamą, nenustebkite pirkdami maistą – maisto kainos Amsterdame tikrai aukštesnės nei Lietuvoje. Jei nutarsite pietauti kavinėje, vienas žmogus už pietus gali sumokėti daugiau nei 15 eurų. Vakarienė dviems restorane, kainuos bent 60 eurų, taigi atidžiai paskaičiuokite savo biudžetą ir apsvarstykite, ar galite sau tai leisti.

Viešasis transportas Amsterdame pakankamai brangus, tačiau yra įvairių būdų, kaip galite sutaupyti. Būtinai įsigykite Amsterdamo miesto kortelę – viešuoju transportu galėsite važinėti nemokamai! Amsterdamo miesto kortelė, taip pat suteiks jums didžiulių nuolaidų muziejuose ir kai kuriuose restoranuose.

Nakvynės kainos Amsterdame yra labai įvairios. Už viešbutį gali tekti mokėti labai įvairiai, kadangi viešbučių pasirinkimas Amsterdame – milžiniškas. Norėdami sutaupyti, viešbučio kambarius rezervuokite iš anksto – taip atostogų metu mokėsite daugiau. Brangiausi viešbučiai Amsterdame yra įsikūrę miesto centre, taigi stenkitės ieškoti nakvynė tolesniuose rajonuose. Pigūs viešbučiai Amsterdame įsikūrę visame mieste, tačiau daugia jų – toliau nuo centro.

Kainos Amsterdame tikrai nėra žemos, tačiau yra daugybė būdų, kaip galite sutaupyti kelionės metu. Visų pirma, iš anksto pirkite lėktuvo bilietus į Amsterdamą ir rezervuokite nakvynė vietą – taip mokėsite mažiau. Maistą geriausia pirkti parduotuvėse, o ne kavinėse. Taip pat, pasidomėkite nuolaidomis, kurios taikomos turistams.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo