Laikas Amsterdame

Kelionės į Amsterdamą yra populiarios ne veltui! Amsterdamas – liberalus ir spalvingas miestas, kuriame kultūra, istorija ir menas, susilieja su pramogomis, audringais vakarėliais ir niekada netylančiu juoku. Amsterdamo miestas yra tiesiog turistų rojus! Atostogos Amsterdame viena geriausių idėjų tiems, kurie nori pažinti gražiausius Europos miestus.Keliaudami į Amsterdamą, būtinai pasidomėkite įvairiosiomis savo kelionės detalėmis. Mažiausias nesusipratimas, lengvai gali sugadinti ilgai planuotas atostogas! Svarbiausia – pasidomėti koks oras jūsų lauks kelionės metu ir žinoti, koks tiksluslaikas Amsterdame.

Laikas Amsterdame

Keliaujant į bet kurią užsienio šalį, būtina žinoti, koks yra tikslus vietos laikas. Tai gali pasirodyti, kaip savaitemesuprantama ir nereikšminga smulkmena, tačiau tai tikrai svarbus kelionės niuansas. Jei pamiršite nustatyti tikslų laiką, rizikuosite nuolat vėluoti arba tiesiog dažnai pasimesti laike. Žinoti, koks tikslus laikas Amsterdame, būtina norint spėti pamatyti visas lankytinas vietas, nuvykti į vakarėlius, nevėluoti į autobusus ir išvengti įvairiausių nesusipratimų.

Amsterdame laikas skaičiuojamas pagal standartinį Europos laiką Central European Time (CET), UTC +1. Vasarą Amsterdame laikrodžiai pasukami valanda į priekį. Tai reiškia, kad bet kuriuo metų laiku, laikas Amsterdame nuo Lietuvos vietos laiko atsilieka viena valanda. Keliaudami į Amsterdamą pasirūpinkite, kad Jūsų ir Jūsų bendražygių laikrodžiai, telefonai ir kompiuteriai rodytų tikslų vietos laiką!

Laikas Amsterdame prabėgs labai greitai – šis miestas jus sužavės daugybė linksmybių ir audringais vakarėliais, o lankytini objektai Amsterdame neleis nuobodžiauti nei vienam turistui. Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus į Amsterdamą pirkite bent pusmetis iki skrydžio. Penki arba šeši mėnesiai prieš skrydį, yra pats geriausias laikas pirkti bilietus į Amsterdamą – tuomet jie būna patys pigiausi.

Nėra ko gaišti – atostogos Amsterdame yra tiesiog nuostabi kelionės idėja!

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo