Lankytinos vietos Amsterdame

Šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio, nuolat plūsta į Amsterdamą, norėdami susipažinti su miesto kultūra ir pasinerti į išskirtinį Amsterdamo gyvenimo ritmą. Amsterdamas yra tikras turistų rojus: miestas yra labai liberalus ir spalvingas, turizmas Amsterdame išvystytas bene iki tobulumo, o daugybė įdomių lankytinų vietų užtikrina, kad atostogos Amsterdame bus turiningos ir nepamirštamos. Ką pamatyti Amsterdame tikrai yra – miestas alsuoja istorija ir kultūra, o vietiniai gyventojai pasistengė, kad istoriniai miesto monumentai ir muziejai, išliktų autentiški, įdomūs ir patrauklūs visiems turistams. Į Amsterdamą daug kas keliauja dėl audringų vakarėlių, tačiau miesto kultūrinis gyvenimas lenkia daugumą Europos miestų.

Lankytinos vietos Amsterdame

Amsterdamas gali pasigirti daugybe nuostabių muziejų, kurie tikrai patiks net ir išrankiausiems turistams. Pirmas muziejus, kurį tiesiog privalote aplankyti – Anne Frank muziejus Amsterdame. Muziejus įrengtas name, kuriame nuo nacių su šeima slapstėsi jauna mergaitė Anna Frank. Žymusis Anne Frank dienoraštis parašytas būtent tame name, kuriame šiuo metu įrengtas garsusis istorinis muziejus.

Kita stotelė, kurią tiesiog privalote aplankyti – Van Gogo muziejus. Šiame muziejuje turėsite galimybę pasigrožėti didžiausia pasaulyje garsiojo menininko darbų kolekcija. Muziejuje eksponuojami ne tik tapytojo paveikslai, bet eskizų albumai, laiškai ir asmeniniai daiktai.

Rijks muziejus – valstybinis muziejus, kuriame sukaupta Nyderlandų svarbiausių menininkų meno kolekcija. Muziejus eksponuoja nuostabią šalies meno kolekciją, kuriai abejingų tikrai nebus.

Įžymios Amsterdamo lankytinos vietos pritraukia daugybę turistų. Tikrai verta apsilankyti visame pasaulyje garsiame Raudonųjų Žibintų kvartale – naktį tai nėra pats saugiausias rajonas, tačiau dienos metu, tarp įvairaus plauko kontraversiškų įstaigų, galite rasti puikius restoranus ir kavines.

Architektūros mylėtojai, tiesiog privalo aplankyti Begijnhof pastatų kompleksą. Tai istorinis pastatų kompleksas, įrengtas dar XIV amžiuje. Turistus šis pastatų kompleksas vilioja įdomia istorija ir nuostabaus grožio, išskirtine architektūra.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo