Orai Amsterdame

Amsterdamas yra vienas įspūdingiausių Europos miestų, kasmet priviliojantis milijonus turistų iš viso pasaulio. Atostogos Amsterdame vilioja daugybę žmonių tikrai ne be priežasties! Amsterdamas turistus žavi ne vien audringais vakarėliais, raudonųjų žibintų kvartalu ir alaus muziejais – mieste daugybė lankytinų objektų, istorinių monumentų, muziejų ir galerijų. Amsterdamas patiks įvairaus amžiaus turistams – liberalus ir spalvingas miestas tikrai nenuvils net išrankiausių keliautojų!

Orai Amsterdame

Keliaudami į Amsterdamą, būtinai iš anksto pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks kelionės metu. Atidžiai pagalvokite, kokį garderobą vešitės į savo kelionę – pasirūpinkite patogia avalyne ir atitinkamais rūbais.

Klimatas Amsterdame yra jūrinis. Vasara yra turbūt pats populiariausias metų laikas keliaujantiems į Amsterdamą. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais, temperatūra Amsterdame būna pati didžiausia. Orai vasaros metu įšyla iki 22-28°C. Tačiau, reikia turėti omenyje tai, kad vasaros Amsterdame yra labai lietingos. Būtinai pasirūpinkite skėčiais ir lietpalčiais!

Žiemos Amsterdame nėra šaltos – temperatūra labai retai nukrenta iki nulio arba minusinės temperatūros. Dažniausiai, temperatūra Amsterdamą žiemą išlieka pliusinė. Tiesa, žiemą Amsterdame padaugėja kritulių ir vėjuotų dienų.

Turbūt pats palankiausias laikas keliauti į Amsterdamą yra vėlyvas pavasaris arba ankstyvas ruduo. Tokiu metų laiku, Amsterdame temperatūra išlieka vidutiniška, mieste nebūna nei per šalta, nei per karšta. Tiesa ta, kad pavasaris ir ruduo Amsterdame – gana lietingi sezonai, rytais miestą dažnai apninka rūkas.

Net jei jūsų atostogų Amsterdame metu lis – tikrai rasite ką nuveikti ir ką pamatyti. Amsterdamas yra išskirtinio grožio miestas, saugantis unikalią šalies kultūrą ir tradicijas. Amsterdame ką veikti ras visi – ir norintys pasilinksminti audringuose vakarėliuose, ir norintys ramių atostogų. Amsterdamas yra tikras turistų rojus ir ideali vieta turiningoms atostogoms.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo