Lėktuvų bilietai į Amsterdamą

Galvojate įsigyti lėktuvo bilietus į Amsterdamą? Tai padaryti paprasta ir patogu! Lėktuvai į Nyderlandų sostinę skrenda ne tik iš didžiųjų Lietuvos oro uostų – Vilniaus ir Kauno – bet ir iš Rygos. Taip galite būti tikri, kad visada rasite tinkamus skrydžius už nedidelę kainą. Visą informaciją apie skrydžius ir lėktuvų bilietus į Amsterdamą rasite paspaudę nuorodas apačioje.

Skrendant į bet kurį pasirinktą miestą, verta pasidomėti ir jo oro uostu (ar keliais kaip, pavyzdžiui, Londone). Amsterdamo Schiphol oro uostas siūlo puikius tarptautinius skrydžius, todėl jis taip pat yra populiarus jungiamųjų skrydžių taškas. Šis oro uostas – vienas iš didžiausių Europoje, esantis ketvirtoje vietoje pagal aptarnaujamų keleivių skaičių. Jis yra vienas iš patogiausių oro uostų Europoje, garsėjantis ir kaip vienas iš įdomiausių pasaulyje. Čia rasite ne tik visiems oro uostams įprastas suvenyrų parduotuves, kavines ir greito maisto restoranus, bet ir grožio salonus, daugybę įvairių parduotuvių ir net biblioteką. Taigi Schiphol oro uoste nestinga paslaugų ir pramogų. O netgi ir atsitikus taip, kad kito skrydžio reikia laukti per naktį, nepatogumų neiškils. Be dviejų didelių viešbučių visai šalia pat oro uosto jame taip pat rasite patogias poilsio zonas už prieinamą kainą. Be to, Amsterdamo oro uoste net valandą galite mėgautis nemokamu belaidžiu internetu!

Dėl didelio ir patogaus oro uosto Nyderlandų sostinė tapo lengvai pasiekiamas ir pigus tikslas. Tačiau tai – ne vienintelė priežastis įsigyti lėktuvo bilietus į šį ramybe dvelkiantį miestą. Čia visada rasite, ką veikti. Amsterdame veikia apie 40 muziejų, dirba daugiau negu 700 restoranų, antra tiek kavinių ir beveik 11 tūkstančių parduotuvių. Mieste visada aptiksite renginius, parodas bei ekspozicijas, o naktinio gyvenimo mėgėjams sunkiai pavyks atsipūsti po ilgų, pašėlusių naktų. Ramesnes pramogas mėgstantiems miesto svečiams viešnagė taip pat neprailgs. Apsilankykite viename iš daugybės įdomių muziejų, didžiuliame ir spalvingame gėlių turguje ar pasivaikščiokite po tylų ir jaukų Begijnhof kvartalą. Amsterdamas laukia visų – tad įsigykite savo lėktuvo bilietus jau dabar!

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo