Amsterdamas - Vilnius

Amsterdamas yra vienas įspūdingiausių ir unikaliausių Europos miestų. Olandijos sostinė visame pasaulyje garsėja audringais vakarėliais ir raudonųjų žibintų kvartalais, tačiau į Amsterdamą turistai keliauja dėl dar daugybės kitų priežasčių. Atostogos Amsterdame užtikrintai bus turiningos ir kupinos gerų įspūdžių – mieste turėsite galimybę ne tik pasilinksminti nepamirštamuose Amsterdamo vakarėliuose, bet iš arti susipažinti su Olandijos kultūra, spalvinga istorija ir šimtametėmis tradicijomis. Šimtai tūkstančių turistų kasmet vyksta į Amsterdamą, taigi turizmo industrija Amsterdame yra išvystyta tiesiog puikiai. Kartu su turizmo sektoriumi, Amsterdame puikiai išvystytas ir susisiekimas – tiek vidinis, tiek tarptautinis.

Amsterdamas – Vilnius

Skrydžiai Amsterdamas – Vilnius vykdomi labai dažnai, net kelis kartus per savaitę. Daugiausia skrydžių šiuo maršrutu kursuoja gruodžio ir liepos mėnesiais – tai patys populiariausi laikai keliauti į Amsterdamą. Pigūs lėktuvų bilietai Amsterdamas – Vilnius yra labai aktualūs tiems, kurie nuolatos gyvena Amsterdame ir nori grįžti į Lietuvą. Norėdami sutaupyti – savo kelionę į Lietuvą planuokite iš anksto. Pirkdami lėktuvų bilietus Amsterdamas – Vilnius sutaupysite pinigų, jei skrydžių ieškosite iki kelionės likus bent penkiems ar šešiems mėnesiams. Kuo arčiau skrydžio data, tuo bus brangesni Amsterdamas – Vilnius lėktuvų bilietai. Likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, lėktuvų bilietai šiuo maršrutu kainuoja net kelis šimtus eurų!

Jei planuojate trumpą kelionė į Amsterdamą, būtinai iš karto pirkite lėktuvo bilietus skrydžiams į abi puses. Vilnius – Amsterdamas – Vilnius lėktuvų bilietai nėra brangūs, jų pasirinkimas tikrai didelis. Planuodami kelionę iš karto pirkite atgalinius bilietus – taip būsite tikri, kad pasibaigus kelionei turėsite kaip grįžti namo! BE to, iš anksto pirkdami lėktuvų bilietus Amsterdamas – Vilnius mokėsite daug mažiau.

Skrydžiai Amsterdamas – Vilnius yra pigūs ir dažni, taigi tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą variantą.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo