Kaunas - Amsterdamas

Kelionės į Amsterdamą – labai populiarios. Turistai į Amsterdamą keliauja norėdami iš arti susipažinti su Olandijos kultūra, istorija ir unikaliomis tradicijomis. Jaukus ir liberalus miestas pritraukia šimtus tūkstančių turistų kasmet. Turistai į Amsterdamą vyksta norėdami ne tik pasivaikščioti gražiomis miesto gatvėmis ir aplankyti garsius miesto muziejus, bet ir pasilinksminti audringuose Amsterdamo vakarėliuose. Atostogos Amsterdame užtikrinai patiks visiems, net ir išrankiausi keliautojai liks patenkinti kelione į Amsterdamą. Pigūs lėktuvų bilietai į Amsterdamą – puiki galimybė pradėti pigias, bet nepamirštamas atostogas. Skrydžiai Kaunas – Amsterdamas ypatingai tiks tiems, kurie gyvena toliau nuo Vilniaus ir nori keliauti iš laikinosios sostinės!

Kaunas – Amsterdamas

Skrydžiai iš Kauno į Amsterdamą yra dažni – šiuo maršrutu lėktuvai kursuoja bent kartą per savaitę. Skrydžių šiuo maršrutu labai padaugėja švenčių laikotarpiu ir vasarą – tai populiariausias laikas keliauti į Nyderlandų sostinę, Amsterdamą. Jei jus domina pigūs lėktuvų bilietai į Amsterdamą, jei norite kuo labiau sutaupyti - savo atostogas turite pradėti planuoti kuo ankščiau. Lėktuvų bilietai Kaunas – Amsterdamas yra pigiausi tuomet, kai juos perkate iki skrydžio datos likus bent penkiems arba šešiems mėnesiams. Likus pusmečiui iki skrydžio, lėktuvų bilietų kainos būna žemiausios, o skrydžių įvairovė – didžiausia.

Kuo arčiau skrydžio data, tuo daugiau mokėsite už lėktuvų bilietus. Išimtis yra paskutinės minutės pasiūlymai Kaunas – Amsterdamas. Oro linijos ir kelionių agentūros, kartais taiko didžiules nuolaidas paskutinės minutės skrydžiams. Paskutinės minutės skrydžiai Kaunas – Amsterdamas, kartais gali kainuoti juokingai mažai. Tačiau reikia turėti omenyje tai, kad tokios nuolaidos nėra taikomos kasdien.

Skrydžiai Kaunas – Amsterdamas organizuojami net kelių pigių oro linijų bendrovių. Pats populiariausias skrydžių Kaunas – Amsterdamas pasirinkimas yra skrydžiai organizuojami oro linijų bendrovės WizzAir.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo