Vilnius - Amsterdamas

Amsterdamas – turistų labai numylėtas miestas. Ir tikrai ne be priežasties – liberalus ir spalvingas miestas, turistus vilioja ne tik įspūdinga miesto kultūra, bet ir audringomis linksmybėmis. Kelionės į Amsterdamą patiks visiems, kadangi ką veikti šiame mieste tikrai yra. Leiskitės į nuotykius, pažinkite miesto istoriją ir kultūrą, apsilankykite visame pasaulyje garsiuose muziejuose ir istorinėse vietose. Jei norite audringų atostogų – vakarėliai Amsterdame jūsų tikrai nenuvils. Viskas ir dar daugiau – Amsterdame. Jums pasisekė, kadangi Vilnius - Amsterdamas skrydžiai yra labai dažni ir labai pigūs! Svajonių atostogos Amsterdame yra pasiekiamos greitai, pigiai ir be didesnių pastangų.

Vilnius – Amsterdamas

Vienas populiariausių pasirinkim skrendantiems iš Lietuvos į Amsterdamą yra maršrutas Vilnius – Amsterdamas. Šiuo maršrutu lėktuvai kursuoja net kelis kartus per savaitę, o gruodžio mėnesį ir vasarą – net dažniau! Daugiausia skrydžių Vilnius – Amsterdamas būna per didžiąsias šventes ir liepos mėnesį – tai yra pats populiariausias laikas keliauti į Amsterdamą atostogoms. Vilnius – Amsterdamas atstumas nėra didelis, todėl kelionė netrunka ilgai. Oro linijų bendrovės pasirūpina, kad skrydis Vilnius – Amsterdamas būtų trumpas ir malonus.

Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Amsterdamas yra tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Pirkdami lėktuvų bilietus bent pusmetis iki skrydžio, rinksitės iš didžiulės skrydžių įvairovės ir už lėktuvų bilietus mokėsite mažiausiai. Kuo arčiau skrydis Vilnius – Amsterdamas, tuo brangiau mokėsite už lėktuvų bilietus šiuo maršrutu.

Lėktuvų bilietai Vilnius – Amsterdamas nėra brangūs, tačiau norėdami sutaupyti dar daugiau – skrydžių pradėkite ieškoti iš anksto! Kelionė į Amsterdamą tikrai verta planavimo, taigi nesnauskite! Laikas griebti draugą ir kartu pradėti planuoti savo nepamirštamą pigią kelionė į nuostabiųjų Amsterdamą!

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo