Pigios kelionės į Amsterdamą

Kelionė į Nyderlandų sostinę Amsterdamą dar niekada nebuvo tokia prieinama! Pigūs skrydžiai, puikūs viešbučių bei nakvynės namų pasiūlymai, nemokamų pramogų įvairovė bei daugybė lankytinų vietų – visa tai padės suplanuoti tikrą svajonių kelionę. Amsterdame veiklos nepritrūks ar tai būtų atostogos, ar savaitgalio išvyka. Šiame įspūdingame mieste kaip namie jausis ir tie, kurie linksmybes tęsia iki paryčių, ir tie, kurie smagiai leidžia laiką muziejuose ir meno galerijose.

Dar vis galvojate, kad suplanuoti pigią kelionę į Amsterdamą neįmanoma? Pagalvokite dar kartą! Svarbiausia yra žinoti, kur ieškoti reikiamos informacijos ir iš anksto suplanuoti, kada norite keliauti. Nebijokite keliauti ne per sezoną – kiekvienas metų laikas pakeičia Amsterdamą savaip. Be to, išvengsite turistų minių ir gausite pigesnių skrydžių pasiūlymus. Jeigu žinote, kada norite apsilankyti mieste, nusipirkite lėktuvo bilietus bent keliais mėnesiais iš anksto. Taip tikrai sutaupysite! Šis patarimas tinka ir nakvynės vietų paieškoms: kuo anksčiau pradėsite savo paiešką, tuo didesnė tikimybė, kad rasite, ką nors pigiau negu ieškodami paskutinę minutę. Amsterdame yra labai įvairių viešbučių bei nakvynės namų. Yra netgi apartamentai ant vandens, todėl tikrai rasite sau tinkantį ir patogų variantą.

Taip pat svarbu apgalvoti, ką čia viešėdami norite veikti. Norite aplankyti kuo daugiau muziejų, galerijų bei parodų? Tada verta įsigyti Amsterdamo miesto kortelę. Nors ji ir nėra pigi, su ja pateksite į daugiau negu 50 skirtingų muziejų ir kitų lankytinų vietų. Be to, galėsite nemokamai naudotis visu viešuoju transportu. Į kortelės kainą įeina ir daug kitų pasiūlymų: vienas nemokamas kruizas miesto kanalais, nuolaidos restoranuose bei teatruose, galimybė nuvykti į netoliese esančius miestelius ir kt. Nekantriai laukiate, kol galėsite apžiūrėti gražiausias miesto vietas? Išsinuomokite dviratį – tai bus ne tik patogi transporto priemonė dviračiams puikiai pritaikytame mieste, bet ir pigesnė alternatyva viešajam transportui.

Tiesa, ne paslaptis, kad gražioji Nyderlandų sostinė nėra pigus miestas, tačiau tai nereiškia, kad čia negalima sutaupyti! Svarbu tik surasti reikiamą informaciją ir geriausius pasiūlymus – ir pigios kelionės į Amsterdamą neliks tik svajonė!

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo