Atostogos Amsterdame

Atostogos – yra tarsi stebuklingas žodis, kurį ištarus kyla vaizdai apie puikiai praleistą laiką, poilsį, netylantį juoką ir iš veido nedingstančią šypseną. Turbūt kiekvienas praleidžiame tikrai daug laiko, planuodami savo idealias atostogas. Norintys geriau pažinti Europos miestus, būtinai turi nuvykti į Olandijos sostinę. Atostogos Amsterdame suteiks jums išskirtinę galimybę pažinti unikalią šalies ir miesto kultūrą, susipažinti su spalvinga Olandijos istorija ir tradicijomis. Amsterdamas yra labai liberalus ir spalvingas miestas. Jauki Amsterdamo atmosfera privers jus pasijusti kaip namuose, o geraširdžiai vietiniai gyventojai įžiebs norą Amsterdame likti amžinai. Kelionė į Amsterdamą yra viena geriausių idėjų norintiems turiningų, geromis emocijomis užpildytų atostogų.

Norėdami, kad jūsų atostogos Amsterdame būtų visapusiškai puikios, planuokite kelionę iš anksto. Lėktuvų bilietus į Amsterdamą pirkite penki arba šeši mėnesiai prieš kelionę – tokiu metu lėktuvų bilietai būna patys pigiausi. Likus pusmečiui iki suplanuotos skrydžio datos, lėktuvų bilietų kainos pačios mažiausios, o skrydžių pasirinkimas – didžiausias. Įsigiję lėktuvų bilietus, iš karto pasirūpinkite ir nakvyne. Viešbučiai Amsterdame labai įvairūs, taigi tikrai nesunkiai rasite nakvynės kainą, kuri atitiks jūsų biudžetą. Tačiau, jei nakvynės vietą rezervuosite iš anksto, mokėsite mažiau!

Prieš atvykdami į Amsterdamą, būtinai suplanuokite, kokias vietas mieste norėsite pamatyti. Lankytinos vietos Amsterdame labai populiarios, turistai iš viso pasaulio plūsta į Olandijos sostinę dėl įspūdingų muziejų ir istorinių monumentų. Kadangi atostogų laikas visuomet yra ribotas, iš anksto kur eisite ir ką pamatyti norėsite. Įsigykite Amsterdamo žemėlapį, pasidomėkite koks viešasis transportas padės jums nuvykti nuo viešbučio iki miesto centro. Norintys pasilinksminti vakarėliuose, turėtų pasidomėti, kokie barai ir naktiniai klubai patraukliausi, kokie renginiai vyks mieste jūsų viešnagės metu.

Keliaudami į Amsterdamą, būtinai pasidomėkite orų prognoze. Atostogos Amsterdamo mieste gali būti lengvai sugadintos, jei jūsų drabužiai netiks vietos orui. Jei jūsų lauks lietingos dienos – pasirūpinkite lietpalčiais ir tinkama avalyne.

Vaikščiodami mieste, būtinai dėvėkite patogią avalynę, turėkite galvos apdangalą ir visada su savimi nešiokitės vandens. Atostogos Amsterdame pareikalaus daug vaikščiojimo, taigi pasirūpinkite savo sveikata ir patogumu!

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo