Savaitgalis Amsterdame

Kiekvienas praleidžia nemažai laiko, planuodamas savo svajonių atostogas. Tačiau, kaip elgtis, kai atostogų taip norisi, o laisvo laiko tiesiog nėra? Vienas idealiausių pasiūlymų labai užimtiems žmonėms, arba tiesiog norintiems trumpam pabėgti nuo rutinos – savaitgalis Amsterdame. Savaitgalio kelionės į Amsterdamą yra puiki galimybė nebrangiai, tačiau turiningai praleisti savo laisvalaikį. Nesvarbu - keliausite dviese, su draugais ar su šeima, savaitgalis Amsterdame užtikrins puikiai praleistas dienas ir daugybę nepamirštamų kelionės įspūdžių! Ką veikti Amsterdame tikrai yra, taigi nuobodžiauti neteks. Amsterdamas – išskirtinis miestas, kurį aplankyti privalote bent kartą gyvenime. Idealiausias sprendimas yra į Amsterdamą keliauti bent savaitei, tačiau savaitgalis Amsterdame – puiki idėja trumpoms, tačiau įsimintinoms atostogoms.

Pirmiausia, norėdami savaitgaliui keliauti į Olandijos sostinę, turite įsigyti pigius lėktuvų bilietus į Amsterdamą. Pigiausi lėktuvų bilietai į Amsterdamą būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Kuo arčiau kelionės data – tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Žinoma, pasitaiko daug paskutinės minutės pasiūlymų, kai bilietai į Amsterdamą kainuoja juokingai mažai. Tačiau paskutinės minutės skrydžiai į Amsterdamą tinka tik tiems, kurie gali laisvai koreguoti savo dienotvarkę ir į kelionę susiruošti vos per kelias dienas!

Ką veikti Amsterdame savaitgalį tikrai yra. Miesto architektūra privers jus pasijausti taip, lyg būtumėte muziejuje. Amsterdamas – išskirtinio grožio miestas, kuris tikrai nepaliks abejingų. Didžiulė gausybė muziejų ir galerijų užtikrins, kad jūsų savaitgalis Amsterdame būtų kupinas puikių įspūdžių. Norėdami susipažinti su Olandijos istorija, apsilankykite Nacionaliniame muziejuje, aplankykite muziejų skirtą atminti Anai Frank. Norėdami šiek tiek netradicinių įspūdžių, nuvykite į Heineken alaus muziejų – jums tikrai patiks!

Į Amsterdamą dažnas vyksta dėl įspūdingų vakarėlių! Jauniems keliautojams itin patinka keliauti į Amsterdamą ir pasinerti į išskirtinę vakarėlių kultūrą. Daugybė klubų, barų, įvairiausi renginiai ir koncertai – tikrai užtikrins jums nepamirštamus įspūdžius. Amsterdamo vakarėliai garsūs visame pasaulyje, taigi jei pavargote nuo rutinos, jums tikrai patiks šėlti viename iš daugelio audringų Amsterdamo pasilinksminimų! Savaitgalis Amsterdame iš tiesų yra nuostabi idėja, kaip turiningai praleisti savo laisvalaikį.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo