Turizmas Amsterdame

Amsterdamas yra labai turistų numylėtas miestas. Tai nei kiek nestebina – Amsterdamas keliautojus vilioja įspūdinga miesto kultūra, galimybe iš arti susipažinti su Olandijos istorija bei tradicijomis. Amsterdame daugybė lankytinų objektų, gausybė istorinių monumentų, galerijų ir įvairiausių pramogų turistams. Daugybė keliautojų į Amsterdamą keliauja dėl galimybės pasilinksminti audringuose vakarėliuose, kurie garsūs visame pasaulyje. Amsterdamas tikrai ypatingas – kultūra čia susilieja su siautulingomis linksmybėmis, o tai sukuria tiesiog idealų miestą turizmui. Taigi ne nuostabu, kad turizmo industrija Amsterdame veikia puikiai. Miestas yra labai gerai pasiruošęs priimti didžiulius srautus turistų ir užtikrina, kad keliautojų laikas praleistas Amsterdame būtų kokybiškas.

Amsterdamo turizmas veikia tam, kad miesto svečiai būtų patenkinti dienomis, praleistomis Olandijos sostinėje. Bet kuris Amsterdamo turizmo centras jums suteiks visą reikiamą informaciją. Turizmo centruose dirba specialiai apmokyti specialistai, kalbantis net keliomis kalbomis. Turizmo centruose galėsite įsigyti Amsterdamo turizmo gidą ir miesto žemėlapį – tai labai padės jums susigaudyti mieste.

Norėdami iš arti pažinti Amsterdamą, pasidomėkite miesto turais ir ekskursijomis. Nemokamos ekskursijos po Amsterdamą yra tikrai dažnos, kartais vykdomos net keletą kartų per dieną. Viskas ko reikia, iš anksto pasidomėti ekskursijų po Amsterdamą variantais. Visi turai yra vedami profesionalių gidų, kurie ne tik jums papasakos įdomių faktų apie miestą, Amsterdamo kultūrą ir istoriją, bet ir suteiks jums naudingos informacijos apie tai, kur geriausia apsipirkti, kur linksmiausi vakarėliai, kaip sutaupyti viešnagės Amsterdame metu.

Atvykę į Amsterdamą būtinai išnaudokite visas galimybes sutaupyti, kurios sukurtos būtent turistams. Būtinai įsigykite Amsterdamo miesto kortelę (Amsterdam City Card). Ši kortelė daugiausiai naudojama turistų ir suteikia daugybę nuolaidų. Turėdami kortelę, autobusais ir tramvajais važinėsite nemokamai, taip pat už dyką įeisite į daugumą populiariausių muziejų Amsterdame. Be to, gausite įvairias nuolaidas kavinėse bei baruose. Amsterdamo miesto kortelių tipai skirtingi – galite įsigyti kortelę vienai, dviems ir trims dienoms. Nuo to, kokio tipo kortelę pirksite, priklauso kortelės kaina. Taigi, pirkdami kortelę apsvarstykite, kiek laiko būsite mieste ir kiek dienų jums prireiks kortelės teikiamų nuolaidų.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo