Amsterdamo oro uostai

Amsterdamas yra vienas įspūdingiausių ir unikaliausių Europos miestų. Nyderlandų sostinė visame pasaulyje garsėja audringais vakarėliais ir raudonųjų žibintų kvartalais, tačiau į Amsterdamą turistai keliauja dėl dar daugybės kitų priežasčių. Atostogos Amsterdame užtikrintai bus turiningos ir kupinos gerų įspūdžių – mieste turėsite galimybę ne tik pasilinksminti nepamirštamuose Amsterdamo vakarėliuose, bet iš arti susipažinti su Nyderlandų kultūra, istorija ir tradicijomis. Šimtai tūkstančių turistų kasmet vyksta į Amsterdamą, taigi turizmo industrija Amsterdame yra išvystyta tiesiog puikiai. Kartu su turizmo sektoriumi, Amsterdame puikiai išvystytas ir susisiekimas – tiek vidinis, tiek tarptautinis.

Amsterdamo Schiphol oro uostas

Lietuvoje, Amsterdamo Schiphol oro uostas, dažnai žinomas, kaip Šipolio oro uostas. Šis oro uostas yra didžiausias Nyderlandų tarptautinis oro uostas. Modernus ir didžiulis oro uostas, kasdien aptarnauja dešimtis, o kartais ir šimtus, tūkstančių keleivių iš viso pasaulio. Skrydžiai iš Lietuvos į Šipolio oro uostą vykdomi net kelis kartus per savaitę, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio laiką ir datą.

Amsterdamo Schiphol (Šipolio) oro uostas, nuo Amsterdamo miesto centro nutolęs vos per devynis kilometrus. Taigi, iš oro uosto į Amsterdamo miesto centrą nuvyksite tikrai nesunkiai – kelis kartus per valandą iš oro uosto važiuoja viešasis transportas. Jei nenorite keliauti autobusu, nebrangiai miestą pasieksite taksi.

Pagal aptarnautų klientų skaičių, Amsterdamo oro uostas yra netgi ketvirtas visoje Europoje. Oro uoste yra netgi šeši pakilimo ir tūpimo takai. Oro uostas yra įrengtas itin moderniai – oro uoste gausybė kavinių, parduotuvių ir poilsio vietų. Jei teks ilgai laukti skrydžio – galėsite apsipirkti ir pavalgyti. Šipolio oro uostas yra saugomas specialiai apmokytų profesionalų, taigi be baimės galėsite pailsėti.

Amsterdamo oro uosto adresas: Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118 ZG Schiphol Nederlands

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo