Pigūs skrydžiai į Amsterdamą

Amsterdamas yra vienas labiausiai turistų numylėtų miestų Europoje. Nyderlandų sostinė yra visame pasaulyje garsi, dėl audringų vakarėlių, legalaus marihuanos vartojimo ir raudonųjų žibintų kvartalo, tačiau į Amsterdamą turistai keliauja dėl dar daugybės kitų priežasčių. Atostogos Amsterdame užtikrintai bus turiningos ir kupinos gerų įspūdžių – mieste turėsite galimybę ne tik pasilinksminti nepamirštamuose Amsterdamo vakarėliuose, bet iš arti susipažinti su Nyderlandų kultūra, istorija ir tradicijomis. Pigūs skrydžiai į Amsterdamą – puikių, nepamirštamų atostogų pradžia! Jei jus domina pigios kelionės į Amsterdamą, būtinai pasirūpinkite nebrangiais lėktuvų bilietus – tai geriausias būdas sutaupyti.

Skrydžiai į Amsterdamą

Kadangi Lietuvą ir Amsterdamą skiria visai nedidelis atstumas, skrydis į Amsterdamą yra trumpas ir malonus. Skrydžius į Amsterdamą organizuoja net kelios oro linijų bendrovės, o dėl didelės skrydžių paklausos, maršrutu Lietuva – Amsterdamas lėktuvai kursuoja net kelis kartus per savaitę. Jei nutarsite keliauti į Amsterdamą, tikrai nesunkiai išsirinksite jums tinkamą skrydžio laiką, datą ir kainą.

Pigūs lėktuvų bilietai į Amsterdamą

Norėdami sutaupyti, savo atostogas planuokite iš anksto ir lėktuvų bilietus į Amsterdamą pirkite kuo anksčiau. Pigiausi skrydžiai į Amsterdamą būna tuomet, kai lėktuvų bilietus perkate bent penki, o kartais net ir daugiau, mėnesiai prieš kelionę. Kuo arčiau skrydžio data – tuo labiau kyla lėktuvų bilietų kainos. Bilietai į Amsterdamą jums atsieis mažiausiai tuomet, jei juos pirksite bent pusmetis iki kelionės.

Žinoma, pigūs paskutinės minutės pasiūlymai į Amsterdamą – labai viliojantis pasiūlymas. Paskutinės minutės lėktuvų bilietai į Amsterdamą dažniausiai būna labai brangūs, tačiau oro linijų bendrovės kartais taiko milžiniškas nuolaidas paskutinės minutės lėktuvų bilietams. Taip į Amsterdamą nuvyksite už juokinai mažą kainą! Tačiau paskutinės minutės kelionės į Amsterdamą tinka tik tiems, kurie savo dienotvarkę gali laisvai keisti.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo