Tiesioginiai skrydžiai į Amsterdamą

Amsterdamas yra vienas ypatingiausi ir unikaliausių miestų visoje Europoje, taigi visai ne keista, kad į šį miestą keliauja didžiuliai srautai turistų. Miestas garsus ne tik dėl audringų linksmybių ir nepamirštamų vakarėlių, bet ir nuostabios miesto kultūros, gausybės lankytinų objektų ir istorini monumentų. Kelionės į Amsterdamą patiks visiems – ir norintiems laiką leisti muziejuose ir besigrožint miestu, ir tiems, kurie trokšta siautulingų pasilinksminimų. Pigios kelionės į Amsterdamą – tikrai ne vien svajonės. Kainos Skrydžiai į Amsterdamą yra dažni ir tikrai nėra brangūs. Nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio laiką ir datą!

Tiesioginiai skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai į Amsterdamą vykdomi bent kelis kartus per savaitę, taigi nesunkiai išsirinksite sau tinkamą kelionės variantą. Lietuva – Amsterdamas atstumas nėra didelis, taigi tiesioginis skrydis į Amsterdamą netrunka ilgai. Oro linijų bendrovės pasirūpina, kad skrydžiai į Amsterdamą būtų patogūs, greiti ir malonūs. Tiesioginis skrydis į Amsterdamą trunka vos pusantros arba dvi valandas, taigi nereikės gaišti brangaus atostogų laiko lėktuve.

Tiesioginiai skrydžiai itin aktualūs tiems, kurie turi skrydžių baimę, keliauja su vaikais ar tiesiog skuba. Pirkdami lėktuvų bilietus į Amsterdamą, atidžiai skaitykite skrydžio sąlygas – prieš nusipirkdami bilietus įsitikinkite, kad skrydis, kurį pasirinkote, tikrai yra tiesioginis ir jums nereikės keliauti su persėdimu. Geriausias sprendimas – lėktuvų bilietus pirkti kuo ankščiau. Taip rinksitės iš pigiausių lėktuvų bilietų ir didžiausio skrydžių pasirinkimo.

Jeigu vis dėl to teks keliauti su persėdimu – per daug nesirūpinkite. Tarpinio lėktuvo lauksite viename iš daugelio modernių Europos oro uostų. Parduotuvės ir kavinės neleis jums nuobodžiauti, o saugiuose ir moderniuose oro uostuose, lengvai rasite kur pailsėti ir numigti. Be to, jei skrydžio teks laukti ilgai – visad galite aplankyti miestą, kuriame laukiate skrydžio.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo