Tiesioginiai skrydžiai iš Amsterdamo

Olandijos sostinė traukia šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Amsterdamas – išskirtinis miestas, keliautojus viliojantis unikalia kultūra, istorija, daugybe lankytinų objektų ir audringais vakarėliais. Amsterdamas yra jaukus ir draugiškas miestas, kuriame kiekvienas jausis lyg namie. Tiesa, gyvenimo ritmas čia teka ypatinga vaga, apjungiančia kultūrą, meną ir linksmybes. Amsterdamą įsimylėsite labai greitai! Prisėdę vienoje iš Amsterdamo kavinių, galėsite pasimėgauti ne tik skaniu maistu, bet ir unikalia miesto architektūra. Nekyla jokių abejonių, kad Amsterdamas patiks bet kokio amžiaus keliautojams. Net ir trumpas savaitgalis Amsterdame, pripildys jūsų sielas nepamirštamų kelionės įspūdžių. Šimtai tūkstančių turistų kasmet vyksta į Amsterdamą, taigi turizmo industrija Amsterdame yra išvystyta tiesiog puikiai. Kartu su turizmo sektoriumi, Amsterdame puikiai išvystytas ir susisiekimas – tiek vidinis, tiek tarptautinis.

Tiesioginiai skrydžiai iš Amsterdamo

Schiphol oro uostas vykdo tiesioginius skrydžius į daugybę pasaulio valstybių. Jei keliausite maršrutu Amsterdamas – Lietuva, tikrai nesusidursite su sunkumais, ieškodami tiesioginio skrydžio iš Amsterdamo į Lietuvą. Tiesioginiai skrydžiai Amsterdamas – Vilnius ir Amsterdamas – Kaunas yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, taigi tikrai lengvai rasite sau tinkamą skrydžio variantą.

Norėdami nusipirkti lėktuvų bilietus tiesioginiam skrydžiui iš Amsterdamo – visai nesvarbu, kur keliausite – skrydžių pradėkite ieškoti kuo ankščiau. Geriausias laiką pirkti lėktuvų bilietus yra penki arba šeši mėnesiai prieš kelionės laiką. Pirkdami lėktuvų bilietus likus pusmečiui iki skrydžio, ne tik mokėsite mažiau, tačiau rinksitės iš didžiulio skrydžių pasirinkimo.

Pirkdami lėktuvų bilietus skrydžiams iš Amsterdamo, būtinai pažiūrėkite ar skrydis tiesioginis. Dauguma skrydžių iš Amsterdamo yra tiesioginiai, tačiau pigios oro linijų bendrovės, dažnai organizuoja ilgus skrydžius su persėdimais. Norėdami keliauti tiesiogiai, atidžiai perskaitykite kelionės sąlygas ir pasidomėkite kelionės detalėmis.

Skrydžiai į Amsterdamą

Skrydžiai iš Amsterdamo